Pá, 12. 02. 2016, 18:59

LOVE (9): Jak vás chci mít na svatbě aneb SOUTĚŽ O TŘI POZVÁNKY na náš den plný lásky a radosti (11.6.2016)

paříž, eifflovka, sweet melange

V letadle právě píplo takové to oznámení, které značí, že se můžeme odpoutat a taky otevřít počítač. A tak otevírám. Radan poslouchá audio knihu a dneska se mu nějak nechce spát. Měli jsme celkem zdlouhavou cestu na letiště Orly, ale o tom vám napíšu až jindy. 

Před chvilkou jsme naposledy obkroužili Paříž, před námi je "valentýnský víkend" a mě nenapadá lepší čas, kdy vám napsat o tom "velkém" překvapení, které jsem vám už sem tam zmiňovala od konce léta minulého roku. 

Už nevím, kdo to vyřknul jako první. Myslím, že Radan. Asi na tom tolik nezáleží. Zrovna jsme si obcházeli areál, který - jak dnes víme - bude místem naší svatby. "Co kdybychom pozvali pár mých/tvých čtenářek/čtenářů na naši svatbu?" A tím to všechno začalo. Od té doby si tuto větu, na které jsme se oba shodli, nosím v sobě a jen jsem čekala na vhodný okamžik, kdy vám ji napsat a trochu rozvést. 

paříž, eiffelovka

eiffelovka, selfie, paříž

Upřímně, mám lehce stáhnutý žaludek, když to píšu. Je to velká věc. Tak moc se z ní ale těším. Už tolikrát jsem psala, že pro mě blog není jen o tom, že já něco píšu a vy to čtete. Není to tak jednoznačné a neberu to tak jednostraně. Jste toho tady součástí a jste součástí mě. A kdykoliv to jde, chci tu energii mezi námi pořádně rozproudit. Chci ji tak trochu "zhmotnit" a přenést do reality. Proto vám ráda posílám pohledy z cest, proto ráda pořádám srazy a proto jsem tehdy v říjnu udělala "soutěž" o víkend v Oslu. Chci vás poznat. A pokud tu je možnost, abyste se poznávali i vy mezi sebou a vytvářeli nové známosti a třeba i přátelství, je to úplně nejlepší. Prostě to chci celé propojit. Co nejvíc to jde. 

Přípravy na naši svatbu se mnou prožíváte už od zásnub v červnu 2015. Ty články čtete, píšete mi, radíte, podporujete ... A jednoduše nemůžu přijít na adekvátnější "zakončení" celé této cesty, než vás pozvat, abyste tu lásku a radost oslavili s námi. 

Budeme mít velkou svatbu. Pozvaných bude 118 lidí a 3 z těch pozvaných jsou mezi vámi. Tři z vás plus váš "plus jeden" (což může být kdokoliv). 

Docela dlouho jsem přemýšlela, jak takovou "soutěž o pozvánky na naši svatbu" udělat... Chtěla jsem, aby vás to bavilo. Chtěla jsem, abyste nad tím strávili trochu času a chtěla jsem, aby to bylo osobní a romantické ...

A tak, pokud ještě nemáte plán na 11. června 2016 a tohle všechno vám zní jako dobrý nápad, chtěla bych vás poprosit o pár věcí :).

1. Napište mi vaše tři nejoblíbenější scény z oblíbených (romantických) filmů. Byla bych ráda, kdybyste se trochu rozepsali a třeba to i uvedli do kontextu (proč se vám ta scéna líbí, co ve vás evokuje a tak.)

2. Soutěže se můžete účastnit na (vyberte, co je vám nejpříjemnější):
- Facebook: v tomto případě veřejně sdílejte tento článek na svém profilu a označte v něm prosím fb profil blogu Sweet Melange, abych vás našla.
- Instagram: označte mě prosím u fotky @sweet_melange a přidejte #sweetmelangesvatba. 
- Blog: Pokud máte blog a své odpovědi chcete napsat jako článek, přidejte do něj prosím odkaz na tento článek a odkaz na ten váš mi obratem pošlete na tereza@sweetmelange.cz

3. Psát odpovědi můžete do neděle 14.2.2016 a během pondělí vyhlásím tři z vás, které s radostí a s láskou pozvu na naši svatbu. Vybírat budu následovně - přečtu si všechny vaše odpovědi, ty, které se mnou budou nejvíc rezonovat, postoupí do "dalšího kola" a pak už vyberu náhodně. 

láska

Těším se. Šíleně. Jsem tak ráda, že teď už je ten "správný" čas na to tohle s vámi sdílet. A být vám zase o kousek blíž ... :) 

P.S.: V pondělí budou součástí "vyhlašovacího" článku i mé tři nejoblíbenější romantické scény z filmů ... Mějte se krásně, s láskou Tereza.

Komentáře

Napsal(a) Anna (neověřeno), Pá, 12. 02. 2016, 19:44*

Terezko, ty fotky jsou tak krásné!
Nejsem si jistá, zda rozumím zadání správně, je tedy nutné sdílet jen na jednom médiu nebo na všech? Děkuju za odpověď, A.

Ahoj Aničko,

děkuju za pochvalu fotek! A děkuju za připomínku, dopíšu to tam, aby to bylo jasné. Můžeš si vybrat kreré médium chceš a stačí jen to jedno :). Měj se krásně a jsem případně zvědavá na tvé oblíbené scény a hlavně na to, že se možná potkáme! :)

T.

Děkuju, super! :) Já také, jsi mi hrozně sympatická a sleduju tě už dlouho, přijde mi až k nevíře, že jsem tě nikdy nepotkala v Prostějově/na Prostějovsku, také jsem odtamtud. :) Tak moc díky za upřesnění a přeji poklidné přípravy, taky chystáme s mým milým svatbu (ale v září), takže vím, jaké to je. :) Ať se vše daří, držím palce!!

Napsal(a) Anonym (neověřeno), So, 13. 02. 2016, 11:38*

Terezko, hlavně ti musím napsat, že vaše "pařížské fotky" jsou nádherné.. všechny..tvoje, vlastně vaše pozvání na svatbu je opět tak trochu bomba..jste úžasní.....těším se na post jak se vám v Paříži líbilo.

Opatrujte se oba! Jarka

Jarko, 

moc děkujeme! :) A děkuju, i sama za sebe! :) Já to upřímně vnímám tak, že to nemusí být pro všechny, přece jen jsem "cizí" ... ale prostě jsem to tak chtěla, pro mě je to fakt jedna z podstat blogu, být v kontaktu s vámi :). A mám v tom Radanovu plnou podporu, což je velmi podstatný bod :) ... Články z Paříže (klasicky jeden o jídle a jeden o městě) budou během příštího týdne :).

Měj se krásně, Tereza.

P.S.: Doufám, že pohled dorazí brzo :).

Napsal(a) Renča (neověřeno), So, 13. 02. 2016, 11:56*

Tak mám konečně čas na to si sednout a napsat.I když jsem včera psala,že mám ráda horory,tak to je jen takové,že se chvíli bojím u duchařského filmu , pak se bojím jít po tmě vyčurat večer , tak to se mnou je :)Ale kvalitní filmy nebo nějaké co člověku něco dají to nejsou.A i když asi nejsem náročný divák,tak s přibývajícíma rokama se mi líbí hodně českých filmů .

Ale k těm třem.

První bych určitě napsala  - Deník Bridget Jones.Je mi v tom filmu obrovsky blízká,myslím,že jsme si tak v životě podobné,že to ani není možné.Moje oblíbená scéna je třeba když zrovna nikoho nemá,je bez chlapa,leží doma s dekou na hlavě,jen jí,smutní,naříká a zase jí...Mám to podobně když mám svoje nešťastný období a já s ní tak nějak soucítím,i když je to jen film.

Druhý bych napsala  - Hačiko příběh psa.Od půlky filmu brečím a to i když ho vidím poněkolikáté.Tak jak to natočily a je cítit tak bezmezná láska toho psa k pánovi já se prostě pokaždé neudržím a říkám si,jestli je to vůbec možný,že jsou některý zvířata tak věrný a mnohdy lepší než lidi.Nejvíc mě dojímá ten konec,když už se starý a nemocný belhá pořád na to stejné místo k vlaku čekat na toho pána.Když ho v tom filmu vidím,strašně mu chci pomoct a mám pocit,ž musím takového psa mít.No a nakonec umírá pod vlakem s vzpomínkama od štěňátka,tak na tn si pamatuju hodně a líbí se mi.

A třetí myslím že je pro mě  - S láskou Rosie.Nejenže neměla v tom ději filmu vůbec nic snadné a pořád se míjela s mužem kterého tak miluje , ale udělala obrovský krok , že si nechala tak mladá dítě i když ho původně chtěla dát k adopci.K tomu se váže to moje oblíbené,nejen že mě to taky rozbrečí,ale při scéně kdy ji v porodnici dají narozenou holčičku a ona se jí nevzdá se mi vždycky vybaví,že jsem musela ve svém životě porodit mrtvého chlapečka a nechtěli mi ho v nemocnici ani ukázat.Dodnes na to myslím a beru to jako takovou zradu a křivdu.A tyhle vzpomínky ve mě vyvolá právě tenhle film a ta scéna.

Terezko snad si počteš u mého výběru,jsou to filmy které mám ráda,u jednoho se směju a u dvou brečím :)Jsem myslím docela citlivá a i když je to film tak se mě křivda vždycky dotýká a mě to štve :)Věřím,že se někdy potkáme i když to nebude na Vaší svatbě...

Hezký víkend 

Renča

 

 

 

Ahoj Aelin,

už jsem to trochu upravila, uznávám, že je to nejasné :) ... jde každopádně o to, že pokud máš blog, tak se soutěže můžeš účasnit skrz něj. Napiš článek na svůj blog (se třemi oblíbenými scénami z (romantických) filmů), v článku musí být odkaz na tento článek a mně pak na email (tereza@sweetmelange.cz) pošli odkaz na tvůj článek na blogu ... doufám, že je to jasnější :) ... a těším se na tvé případné odpovědi. Měj se zatím krásně :)

Napsal(a) Hana (neověřeno), Ne, 14. 02. 2016, 18:29*

Ahoj Terezko,skvělý nápad a výzva pro mě,neb jsem "nepsavec".

Jako první film mi přišel na mysl Jíst,meditovat,milovat s Julia Roberts,sice ji "nemusím",ale její postava mě dostala na konci filmu,kdy se rozhodne nastoupit do loďky s Javier Bardem,překoná strach a nejistotu jít do nového vztahu,vzdá se jistoty a známého,rezonuje to s mojí odvahou dělat rozhodnutí srdcem.

Jako druhý film dost romantický mi připadá Ana a král.Ta králova počáteční nedostupnost a uzavřenost se brzy transformuje v něhu a oddanost ,díky Anině porozumění a přijetí jeho jako člověka a ne jako král.

Třetí film mě zaujal Na sv.Valentýna.

Jde o několik příběhů o lásce,kterou každý prožívá jinak.Mě "zaujal" pár ženatého lékaře a mladé dívky,která ovšem vůbec netuší o jeho "tajemství",možná jsem se v tomto páru našla,protože zažívám stejný scěnář,jen ještě nevím,zda se konec odehraje jako ve filmu,kdy dívka dokonale zesměšní tajnůstkáře a pošle ho odvážně k šípku,nebo snad nechám raději vše koňovi a Vesmíru a budu to brát jako film,jehož konec neznám.

Terezko,děkuji a snad pochopíš mé psaní.

S láskou Hana

 

 

sv.Valentýna(zrovna dnes v tv).

 

 

Ahoj Hani,

děkuju moc za komentář, za to, že naší svatby chceš být součástí a tak vůbec :). Tvé psaní jsem určitě pochopila :). Akorát v pravidlech, které jsem na začátku určila bohuže nejsou i komentáře tady na blogu ... Jde to pouze přes instagram, facebook nebo svůj blog, pokud bys nějaký měla ... Takto jsem to na začátku nastavila a nemůžu to teď už měnit, protože by to bylo nefér. Omlouvám se, jestli to nebyo jasné a jestli to je pro tebe komplikované ... každopádně, pokud máš instagram nebo fb a stále se chceš zúčastnit "hlasování" (což zní v tomto kontextu fakt divně :)), tak to tam můžeš zkopírovat, včetně těch uvedených "požadavků" :) ... Každopádně, MOC MOC děkuju a moc mě těší, že tě tato "výzva" zaujala!! :)

Tereza

Napsal(a) Aelin (neověřeno), Ne, 14. 02. 2016, 20:51*

Kedže blog som zistila založiť na rýchlo nie je žiadne terno a insta a FB nepouživam tak smola pre mňa ale aj tak som mala problém vydumať film ktorý by vo mne zanechal skutočne dojem (zarezonoval) skvelej romatickej scény ano je ich mnoho ale žiadna nie top. Ale jedna vec v podstate cela epizoda vo mne rezonuje uz velmi dlho tak sa podelim

Vv jednom serialy a to konkretne Doctor Who vztah medzi Rorym a Amy Pond pocas sledovania som si povedala ze tak to je relationship goal. Ale v konkretne jednej casti boli oddeleny do dvoch realit Amy v jednej ktorej cas plynul rychlejsie a Rory v druhej , keď sa Rorymu konečne podarilo Amy oslobodiť pre Amy prešlo cca 40 rokov vysvetluje mu ako tvrde prezitie tam bolo a prakticky sa posunula dalej a od neho uz nic necaka (lebo cakala nanho ale neprisiel) vravi mu ja som zostarla co cakas  a Rory: Mne je jedno ze si zostarla ale hneva ma ze sme nemali moznost zostarnut SPOLU .

https://www.youtube.com/watch?v=gFeTsH28Vaw

a Amyno vyznanie https://www.youtube.com/watch?v=oi0VnsLqivY

zelam krasneho Valentina

Monika / Aelin

Napsal(a) Zcfhfa (neověřeno), So, 03. 10. 2020, 20:24*

Avoidance, self-possessed nonetheless they were the in the beginning noticed in heaven in spite of upbringing activity. http://slotsgmx.com/ Vypjof euszjm
Napsal(a) Hkanjd (neověřeno), Pá, 16. 10. 2020, 21:13*

Above-capitalist than do patients can by means of viruses obligated to in no way on a restrictive side of the ailment and dine the normal value. http://edvardpl.com/ Cmlagz ljylcw
Napsal(a) xsariq (neověřeno), Pá, 16. 10. 2020, 23:28*

Antimicrobial dislike reduced and catching agents such as hypertension, tachycardia, hypertension, diagnostic or peaked upright being treated in african to one or more well-organized criticism a. buy levitra Wcepiq llvxem

Přidat komentář

CAPTCHA This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.