Ne, 25. 09. 2016, 22:57

#bartkovicveselka aneb jedna nádherná svatba, kde proudila láska

podzimní svatba

S Aničkou jsme se poprvé viděly v polovině března letošního roku, když jsem za ní přijela do Olomouce, abychom zkusily nějaké učesy. Zrovna "vyhrála" pozvánky na naši červnovou svatbu, já si prohlížela její instagram, kde měla spoustu nádherných účesů, tak jsem jí hned psala a... bylo to. 

Anička má v sobě nádhernou energii. Je usměvavá, přirozená, kreativní a ohromně šikovná. Zároveň vyzařuje nefalšovanou skromnost a má úžasný cit pro krásno. Se Štěpánem se dokonale doplňují a jejich svatba podle mě fakt byla odrazem toho, jací jsou. Byla dojemná, plná lásky, uvolněná a na nic si nehrála. 

Jejich den začal něco málo po desáté dopoledne, kdy za velkolepé a romantické hudby vešla Anička po boku svého tatínka do kostela a byla tak neuvěřitelně nádherná. Slzely jí oči, rozhlížela se kolem a já jsem brečela taky. Láska tam proudila tak silně, že mám husí kůži ještě teď, když si na to vzpomenu...

podzimní svatba

Obřad skončil kolem dvanácté a novomanželé Anička a Štěpa se vydali na oběd se svou rodinou a nejbližšími kamarády. To byl čas, kdy jsme s Radanem jeli domů a já se pustila do dokončování cupcaků do Candy Baru. Musím se přiznat, že jsem měla fakt radost z toho, že se všechny cupcaky povedly, chutnaly skvěle (jsem velmi skromná! :)) a vizuálně nádherně zapadly do celého "konceptu" jejich svatby. Pekla jsem arašídové, cappucinové plněné karamelem, skořicové s hruškovým pyré, mrkvové cupcaky s karamelem a pekany a šveskovo-makové muffiny.

Cupcaky

Cupcaky

Candy Bar jsem pak aranžovala ještě s dalšíma dvěma slečnama, které upekly brownies, tartaletky a sušenky a musím říct, že jsou fakt šikovné a všechno vypadalo nádherně. Celý ten Sladký bar byl nádherný! Plný svíček, jablíček, šišek... Hezčí a "podzimnější" si ani neumím představit. A myslím, že třeba na pinterestu by byl velmi oblíbený :).

domácí limonády

podzimní candy bar

podzimní candy bar

podzimní candy bar

espresso bar na svatbě

Hrála parádní kapela, pilo se výborné pivo, víno i domácí limonády, nechyběl espresso bar se sympatickým baristou Járou a jeho ženou, zdi byly vyzdobené fotkami Aničky, Štěpy a jejich rodiny a přátel a dokonce jsme si mohli prohlédnout i rodokmen. Podíleli jsme se na výrobě rodinné kuchařky, kam každý z hostů mohl napsat svůj oblíbený recept a A+Š tak mají "unikátní" receptář plný osvědčených jídel :). Fotilo se na polaroid a hlavně se tancovalo! Ještě teď mě bolí nohy, ale stálo to za to. Z celého dne byla cítit obrovská lehkost, pohoda a láska.

podzimní svatba

podzimní svatba
Konečně jsem znovu ochutnala makronky od Kráslovství makronek. Na naší svatbě jsem to nestihla :). 

podzimní svatba

podzimní svatba

podzimní svatba

podzimní svatba

A úplně nejkrásnější pro mě bylo dívat se na čerstvé novomanžele, jak si užívají, jak jsou zamilovaní a krásní. A o tom to celé je. 

Aničko, Štěpo - jste užasní. Buďte (s) láskou! :)

podzimní svatba

Komentáře

Napsal(a) Jana Dostálová (neověřeno), Ne, 25. 09. 2016, 23:49*

Milá Terezko, tak na tento článek-reportáž jsem se moc těšila ? a děkuju moc za zprostředkování atmosféry té nádherné svatby. Aničce a Štěpovi moc gratuluji a přeji jim krásný společný život. Nadchl mě nápad se svatební kuchařkou, to je naprosto geniální! Že mě to nenapadlo na naši svatbu ?. Asi to budu muset uplatnit při nějakém výročí ?. A ty tvoje cupcaky vypadají úchvatně a hlavně moc chutně ?. Jsem ráda, že se vše vydařilo a děkuji za článek a nakouknutí na svatbu ?.

Napsal(a) Hana Sedláková (neověřeno), Po, 26. 09. 2016, 12:31*

Terezko moc jsem se těšila až si přečtu článek s tvými dojmy, postrehy a pocity že sobotní svatby :) Jak novomanželé tak celá svatba byla přesně tak skvělá, jak ji popisuješ! :) Jsem ráda že jsme se po letech opět viděly! :)

Napsal(a) Jituš (neověřeno), Po, 26. 09. 2016, 19:55*

Terezko,

já tyhle svatební články miluju a čím jsem starší tím víc zbožňuju svatby jako takové :) Kdyby to šlo, chodím na ně pořád :). Anička se Štěpou měli nádhernou výzdobu ze které dýchá podzimní atmosféra (ale ta příjemná podzimní). Úplně to člověka naladí :)). A  ta kuchařka je teda naprosto dokonalý nápad, jak pochytit inspiraci na vaření a nové recepty. To je super! Musím souhlasit, že svatba je odrazem toho jaká Anička je. Přesně jak jsi ji popsala, tak si ji pamatuju z Bistré krávy, kam jsem chodívala na kafíčko a něco dobrého na zub :). Beztak jsem tam povětšinou šla kvůli ní, jakožto té příjemné a usměmavé baristce.

Cupcaky vypadají k nakousnutí a naprosto profi. Myslím, že lepšího "dodavatele" si Anička vybrat nemohla ;).

Hezký večer, Jituš

Přidat komentář

CAPTCHA This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.