Čt, 08. 06. 2017, 15:06

Jak jsem vyráběla svou "nástěnku přání" neboli vision board

vision board, nástěnka snů, přání

Už ani nevím, kdy to bylo poprvé, co jsem slyšela pojem "vision board" neboli "nástěnka snů/přání". Zato ale vím moc dobře, že uplynulo spoustu času, než jsem se do té své koláže pustila. Upřímně, nejsem si jistá tím, že když si nahlas pojmenuju sny a dám si je na "papír", tak se mi všechny do jednoho splní. Asi ani ne. Ale jsem si docela jistá tím, že kam směřuju svou pozornost, to se stává mojí realitou. 

A vůbec, jak je to s těmi sny. Přiznám se, že kdybyste se mě zeptali, po čem přesně toužím, jaké jsou moje nejtajnější sny nebo "čím chci být, až budu velká?", moc vám toho neřeknu. Moc často nesním, spíš žiju (svůj) život takový, jaký je a nepřemýšlím nad "co by, kdyby". Jasně, vždycky může být zajímavější, záživnější, úspěšnější, ale často vlastně nevím, co to přesně znamená. Třeba příklad - občas mám depku z toho, že si nebuduju žádnou zářivou závratnou kariéru a že tamto povolání té holky, co jsem viděla na instagramu, vypadá fakt zajímavě a vůbec - její život působí tak dokonale. Pak se ale bavím s kamarádkou nebo nějakou známou a dozvídám se, že práce v kavárně musí být úplně úžasná, že jo?, a ten vztah co máte s Radanem, aach, a jak často můžeš létat po Evropě a za rodinou a... vlastně je to takový hezký "reality check", za který jsem vděčná nejen ve chvílích, kdy si ulítávám v lítostech, jsem líná nebo si připadám nezajímavá a neschopná... protože mi vždycky dojde, že ty okolní a vnější "formy" jsou úplně jedno, když to neklikne s tím něčím ve mně. 

Příběh každého z nás je jedinečný a je nám psaný na míru tak, abychom došli k tomu, že jsme jedno/jeden a že už máme všechny odpovědi, které hledáme, v sobě. 

vision board, nástěnka snů

vision board, nástěnka snů

No a co bych ještě řekla k té vision board? Je super si přát, je super posílat do vesmíru svoje přání a myšlenky, je super trávit den kreativně, vystřihovat si z časopisů obrázky, kreslit si, tisknout, lepit, představovat si "ideální život" ... a pak je super se na ten výsledek podívat, poděkovat za to, co už mám a vědět, že cokoliv z tohoto "ideálna" je jen bonus, třešnička na dortu, že ten "ideální život" se odehrává právě teď... včetně všech negativních myšlenek, smutných událostí i sladkých maličkostí, které nám dělají radost. Nejde to jinak.

Moje "nástěnka přání" je plná lásky, rodiny, přátel, mateřství, dětí, dobrých koláčů, krásných kaváren, azurových pláží, kytičkových šatů, jógy a meditace, psaní, přirozenosti... Všechny obrázky jsem našla asi v 15ti časopisech, které se mi tu za poslední roky nastřádaly a tak by se dalo říct, že je moje nástěnka vlastně vcelku náhodná... ale i to dá obrátit - vždycky najdeme to, co hledáme, to, kam směřujeme svou pozornost :).

A teď už fakt nechám mluvit obrázky... 

vision board, nástěnka snů

vision board, nástěnka snů

vision board, nástěnka snů

vision board, nástěnka snů

vision board, nástěnka snů

vision board, nástěnka snů

... A co vy? Vyráběli jste si někdy vision board? Co si o tom myslíte? Jak by vypadala ta vaše?

Komentáře

Napsal(a) Robertdut (neověřeno), So, 24. 11. 2018, 05:43*

Суть — убедить их в часть, который ваши услуги представляют чтобы них достоинство, и обменяться контактамиТем более, что существует огромный торжище совет быстрого SEO alias продвижения сайта в интернетеНаписать качественную SEO-статью сложнее, только если побеждать сей спор на последовательные этапы формирования и проработку, записывать и принимать статью становится несравненно проще купить готовый сайт в Красноярске seo продвижение сайтов https://krasnoyarsk.skgroups.ru/resheniay.html - одностраничные сайты купить SEO продвижение сайта статьямиИ всё же, исключая исполнителя и заказчика в процессе участвует и третья сторонаГрамотностьКакие каналы приводят трафик на сайт (безвозмездный трафик из поисковых систем, контекстная реклама, почтовые рассылки и тРади русскоязычных сайтов рекомендуется извлекать транслитерацию, а не перевод разделов для английский
Napsal(a) Dimon (neověřeno), St, 15. 05. 2019, 01:22*

Привет! Предлагаем базы предприятий для Вашего бизнеса. Базы предприятий — это: — незаменимый инструмент для руководителей и владельцев компаний, которые ищут клиентов/партнеров для своего бизнеса; — индивидуальных предпринимателей, для быстрого роста доходов; — отличная помощь специалистам по продажам, для поиска найти новых покупателей; Базы предприятий нужны: — для рассылки по электронной почте, наши базы содержат максимальное количество email организаций; — для холодных звонков; — для настройки таргетированной рекламы по номерам телефонов и емейлам в ЯндексАудиториях, FB, ВК; Все базы собраны путем анализа данных из закупок по 44-ФЗ и 223-ФЗ, данных из ЕГРЮЛ, ЕГРИП. Все данные собраны из открытых источников сети Интернет. Мы не продаем личные контакты — мы актуализируем информацию о закупках из сети Интернет. Наши базы — это: — специальные акции при покупке; — моментальное начало работы с базой. Вы получаете базу для скачивания в личном кабинете после оплаты; — увеличение ваших продаж; Рекомендую обратить внимание на Закрытый раздел сайта. В закрытом разделе Вы найдете литературу, статьи, уроки, посвященные достижению личного и профессионального успеха в продажах, постановке целей, манипуляциям и маркетингу. Вся информация - смотри подпись или на сайте bazarussia . site

Přidat komentář

CAPTCHA This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.