Pá, 27. 10. 2017, 20:35

Jsem vaše Blogerka roku? :)

blogerka roku 2017

To je ale začátek článku, co? Dost možná není první, který jste v posledních dnech zahlédli a stoprocentně není poslední. Přesto chci tuhle soutěž zmínit. V Blogerce jsem letos nominovaná počtrvté. Z toho potřetí v kategorii "life", která je rok od roku zaplněněnější talentovanými a sympatickými dívkami a ženami. Upřímně, já si umím spočítat, že nás tu počtově není tolik, abychom "porazili" blogerky, které sledují desetitisíce lidí. Popravdě, já nechci nikoho pořážet. Nechci bojovat. Chci ale abyste věděli, že stojím o to posouvat se dál, že mám zájem o větší komunitu lidí, se kterými můžu sdílet, přestože si tak moc vážím každého jednoho z vás, kteří tu jste právě teď. Jste úžasní, milí, inspirativní a tak motivující a někdy mám pocit, že vám to málo připomínám. Každý mail, zpráva, komentář, lajk nebo i osobní setkání jsou jedním z hlavních důvodů, proč mě to sdílení se tak baví. Protože ano, píšu (si) pro radost, ale ruku na srdce, kdybych psala jen pro sebe, nedávám to na internet :)

A chci psát a sdílet ještě víc. Točit videa na youtube, psát víc o ekologii, o malých i větších radostech, cestách i necestách a vlastně chci navázat i spolupráce s dalšími blogery a s lidmi a firmami, kteří tvoří krásné, užitečné a udržitelné věci. A moc moc bych si přála, abyste u toho byli se mnou. Vlastně aby nás u toho bylo ještě víc... A tím se vlastně dostávám zpátky na začátek - to je důvod, proč píšu o Blogerce roku. Vidím v ní velký potenciál k tomu, jak dostat sebe a svůj blog před víc lidí. Pomůžete mi s tím? A jak, ptáte se? :)

Možností je spoustu. Můžete mi poslat hlas ve zmíněné blogerce , můžete sdílet tento nebo třeba váš oblíbený článek se svými přáteli. Mužete mi dát lajk, můžete se na mě v duchu usmát. Taky mi můžete napsat, co u mě čtete nejraději. Budu ráda, moc mi tím pomůžete a pro vás pak může být sledování Sweet Melange ještě zajímavější :). Hlavně ale mějte radost. Já mám, obrovskou, už teď. 

Děkuju! :)

http://www.czechblogawards.cz/nominace/sweet-melange

P.S.: já vím, že to vypadá, že mám děravou ponožku, ale mám ji fungl novou, fakt! To jen nějaká květinka na sebe chtěla upozornit ;).

Komentáře

Napsal(a) Jeawaycle (neověřeno), Pá, 08. 03. 2019, 09:54*

Rezeptfrei Viagra Preisvergleich Doryx Shop Mastercard Indianapolis Levitra Lyoc Levitra Bayer 10 Mg Levitra Dove Agisce

Přidat komentář

CAPTCHA This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.