Pá, 18. 03. 2016, 09:52

BLOG: účesy na svatbu

účesy na svatbu

Když jsem před pár týdny pořádala "soutěž" o pozvánky na naši svatbu, vůbec mě nenapadlo, že o pár týdnů později pojedu za jednou z "výherkyň" do Olomouce a domluvíme se na tom, že mě na tu svatbu, na kterou jsme ji pozvali, bude i česat. 

Tehdy jsem projížděla Aničky instagram a zajímalo mě, kdo češe ty úžasné účesy, které tam má na tolika fotkách ... tak jsem se zeptala :). A jak to "dopadlo" už tedy víte. 

S Aničkou jsme si sedly na první pohled a všechny čtyři účesy, které na mě včera vyzkoušela, jsou úžasné. Stačilo jí poslat pár fotek, které se mi líbí a zbytek už je čistě jen o tom, že máme podobný styl! A že je neuvěřitelně šikovná, to taky!! :)

Tady jsou všechny účesy, které jsme včera zkoušely. Mně se líbí všechny, ale přikláním se k tomu copu ... a myslím, že to pak v sobotu v den svatby nechám na Aničce, co se jí zrovna v tom "copovém stylu" bude chtít vytvořit ... chci tam mít ještě nějaký kvítek nebo čtvrt-čelenku ...

svatební účes

2

svatební účes

3

svatební účes

4

svatební účes

 

Jaký je váš favorit? :)

Komentáře

Napsal(a) Terez (neověřeno), Pá, 18. 03. 2016, 12:53*

Za mě jednoznačně čtyřka! Ten drdol je hezký, ale tak nějak je to u tebe nezvyk, jak máš všechny vlasy svázané, dlouhé alespoň částečně rozpuštěné vlasy k tobě prostě patří :-) A zezadu to vypadá prostě božsky :-) Pak bych dala asi jedničku a dvojku ;-) Moc ti to sluší, Terezko!

Přidat komentář

CAPTCHA This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.