Čt, 28. 04. 2016, 21:46

BLOG: Prstýnky, dilema a spekulovaní (a nadsazený název)

rozkvetlé stromy

Dilema, jestli si jít zacvičit nebo napsat alespoň krátký článek jsem "vyřešila" tím, že jsem o tom začala psát. Po wifi večerce. A čím dřív to dopíšu, tím dřív si taky půjdu zacvičit ... nebo se alespoň pořádné protáhnout, protože mi to prostě prospívá. O tom chci taky psát, stejně jako o "výživě" a zatím jsem se na to tak trochu vykašlala ... občas se mi stává, že mi v hlavě naskakuje jedna úžasná myšlenka za druhou a říkám si, jak parádní z toho bude článek a pak si k tomu sednu a všechna ta slovní spojení a ty "objevné" myšlenky jsou pryč ... to je asi ta krása plynutí a neustálé změny. A všechno má svůj čas. 

No, ale teď je zase aktuálním tématem svatba. Včera jsme s Radanem přiletěli k nám domů a máme naplánovaných ještě pár schůzek a pochůzek. Takových už skoro finálních. Dneska to byly prstýnky, Radanův oblek a taky jsme se stavili na obědě v jedné vegetariánské restauraci, kde jsem se tak trochu připomenula, že jsem jim před týdnem psala email. Vegetariánů na naší svatbě nebude moc, ale o to víc chci, aby měli dobré jídlo :). Jo, a pak jsem vlastně ještě posílala peníze jedné úžasně milé a šikovné Slovence za kytičku do vlasů... Pak jsem jí psala mail, že jsem jí ty peníze poslala, jak jsme se domluvily, a že se moc těším a přišla mi zpráva, že to je úžasný a super, ale jestli bych jí ještě dala adresu ... tu jsem úplně vytěsnila.

snubní prstýnky
Mezi těmito dvěma prstýnky (ten první je můj zásnubní) jsem se dneska rozhodovala ..."Vyhrál" ten kamínkový :)

Co se týče prstýnků, byla to poměrně rychlá záležitost. Vešli jsme do jednoho klenotnictví, které vypadalo přijemně, personál byl milý a ochotný a výběr parádní. Já jsem měla vybráno poměrně záhy, Radan chvíli váhal ... pak jsme zašli ještě do jedné prodejny a pak se zase vrátili zpátky. Asi už jsem to párkrát psala, ale s přístupem "nespekulování" a daním na první dojem jsme zatím nejlépe pochodili. A přijde mi, že je to krásně "aplikovatelné" i v každodenním životě ... protože výběr všeho je obrovský a je velmi tenká hranice mezi skvělým a ještě lepším. A tak, pokud z něčeho máme dobrý pocit a sedí nám to, je podle mě tak trochu "ztráta času a energie" spekulovat, jestli tam někde je ještě něco lepšího. Samozřejmě, v podstatě vždycky je šance, že bude ... ale opravdu to potřebujeme (vědět) a nebo vytěžíme to nejlepší z toho, co je, co máme a co nám sedí právě teď ...? Jak to vnímáte vy?

Canall
Zastávka v mém oblíbeném Canall nemůže chybět. Dort si dal Radan a přiznávám, že jsem malé sousto ochutnala. Těším se, až bude květen, protože ... o tom napíšu zas příště :).

... Ona by se stejná "teorie" dala aplikovat i na ten Radanův oblek, na květinářku, jídlo, místo ... a cokoliv jiného. Ale asi bych se už dneska opakovala. Jdu cvičit. A dodělat cupcaky na zítra. Zítra totiž přijede náš fotograf se svou ženou a synem a cupcaky mi přišli jako dobrý nápad.

Dobrou noc/dobré ráno. A mějte se krásně! :)

Komentáře

Napsal(a) Anička (neověřeno), Pá, 29. 04. 2016, 05:54*

Úžasné, Terezko, užívejte si přípravy, myslím na vás! :) 
Prstýnek je krásný a hezky k sobě se zásnubním ladí, je to tak, že pokud je člověk z něčeho od začátku nadšený, měl by dát na první dojem, také to tak mám, bývá prostě ten nejlepší. :)
 

Ahoj Aničko,

děkuju/děkujeme moc! :) Nevím, jestli mi teď časově vyjde návštěva Olomouce, ale kdyby náhodou jo, dám určitě vědět! :) A moc děkuju za "pochvalu" ... jsem ráda, že to vnímáš stejně! Měj se krásně! Terez

Napsal(a) Terez (neověřeno), Pá, 29. 04. 2016, 08:28*

Už se vám to pěkně krátí, Terezko :-) Každopádně prstýnek sis vybrala nádherný, hezky to k sobě ladí :-) Tohle je vaše poslední návštěva Čech před svatbou? Mějte se s Radanem krásně a užívejte si čas tady :-)

Ahoj Teri,

děkuju moc! :) No, to teda! Vlastně už jenom šest týdnů :). Ale rýsuje se to, takže "všechno v poho" (i kdyby tam "chybělo" x věcí, tak v ten den to už bude stejně nezměnitelné a tudíž jedno :)). 

Ano, tohle je naše poslední návštěva před svatbou, ale já pak přijedu už 1.6, takže nákupy v Ikea (svíčky a tak) a v Makru (nějaké další pití - džusy, oříšky a tak) necháváme až na potom :).

Děkujeme moc a pozdravujeme. Terez

Napsal(a) Adriana (neověřeno), Čt, 12. 05. 2016, 07:18*

Jojo, taky jsem vždycky u skvělé možnosti hledala ještě lepší a zbytečně ztrácela čas a energii, abych se zase oklikou vrátila k původní možnosti. Trvalo mi to rok, než mi to došlo :-D.

Přidat komentář

CAPTCHA This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.